EN

4.01.2023, 14:51 Wersja do druku

Poznań. „Cudzoziemka" w prezencie dla seniorek i seniorów

Prezydent Poznania zaprasza poznańskie seniorki i seniorów na „Cudzoziemkę” w reż. Katarzyny Minkowskiej. Już 14 stycznia o godz. 15.30 poznańscy seniorzy będą mogli obejrzeć ten spektakl w Teatrze Polskim w Poznaniu ZA DARMO.

fot. Agata Rucińska/mat. teatru

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale trzeba się wcześniej zapisać i odebrać wejściówkę!

Jak to zrobić?


Wejściówki przeznaczone są dla osób w wieku 60+, które mieszkają w Poznaniu i mają Poznańską Złotą Kartę Seniora. Każda uprawniona osoba może zarezerwować maksymalnie dwa pojedyncze darmowe bilety.

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek na spektakl rozpocznie się we wtorek, 10 stycznia o godz. 14.00. Każdy, kto chce je zdobyć, może zadzwonić pod numer Infolinii Poznań - 61 646 33 44 (wewnętrzny 4). Trzeba przy tym podać numer Karty Seniora – Poznańskiej Złotej Karty (6 cyfr) oraz swoje imię i pierwszą literę nazwiska.

Uwaga – zapisów nie prowadzi Teatr Polski!!!

Tak zarezerwowane bilety będzie można odebrać w Teatrze Polskim w Poznaniu (ul. 27 Grudnia 8/10) w czwartek, 12 stycznia, w godz. 10.00-16.00. Aby odebrać wejściówkę, należy podać imię i pierwszą literę nazwiska oraz okazać Kartę Seniora, na którą dokonano rezerwacji. Udając się do teatru na przedstawienie, należy również mieć przy sobie Kartę Seniora (minimum jedną na dwie osoby). Seniorzy, którzy odbiorą wejściówki, a z ważnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w koncercie, mogą przekazać bilety wyłącznie innym osobom w wieku 60+, posiadającym Kartę Seniora.

Zapraszamy i do zobaczenia w Teatrze!

Źródło:

Materiał nadesłany