EN

25.03.2023, 08:30 Wersja do druku

„Portfolio dla aktora seniora” - Teresa Kwiatkowska-Kalwat

Przedstawiamy sylwetkę Teresy Kwiatkowskiej-Kalwat, związanej z Teatrem Polskim w Poznaniu. Materiał powstał w roku 2022 w ramach cyklu „Portfolio dla aktora seniora”.

Portfolio (plik PDF)

fot. mat. teatru

Informacje o projekcie: „Portfolio dla aktora seniora” to projekt realizowany w latach 2020-2022 przez Łukasza Gosławskiego, aktora łódzkiego Teatru Nowego, prezesa Fundacji Ambasada Kultury. W 2020 roku Łukasz Gosławski otrzymał stypendium MKiDN na realizację projektu „Portfolio dla aktora seniora”, który miał na celu wsparcie artystów seniorów w czasie pandemii i transformacji cyfrowej. W 2022 roku zrealizował jego II edycję. Efektem projektu jest 70 profesjonalnie zrealizowanych portfolio artystów seniorów grających w 29 polskich teatrach. Sylwetki publikujemy na e-teatr.pl w dniu urodzin aktorek i aktorów.

Źródło: cvforart.com

Portfolio (do pobrania w formacie PDF) zawiera interaktywne przyciski z linkami do premier teatralnych, baz www.encyklopediateatru.pl, do pozycji filmowych i telewizyjnych na www.filmpolski.pl, lub w miarę możliwości do VOD danej produkcji.

Źródło:

cvforart.com
Link do źródła