EN

16.09.2023, 11:15 Wersja do druku

Portfolio dla aktora seniora: Maria Gładkowska

Przedstawiamy sylwetkę Marii Gładkowskiej, aktorki Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. Materiał powstał w roku 2022 w ramach cyklu „Portfolio dla aktora seniora”.

Portfolio (PDF)

fot. mat. teatru

Informacje o projekcie: „Portfolio dla aktora seniora” to projekt realizowany w latach 2020-2022 przez Łukasza Gosławskiego, aktora łódzkiego Teatru Nowego, prezesa Fundacji Ambasada Kultury. W 2020 roku Łukasz Gosławski otrzymał stypendium MKiDN na realizację projektu „Portfolio dla aktora seniora”, który miał na celu wsparcie artystów seniorów w czasie pandemii i transformacji cyfrowej. W 2022 roku zrealizował jego II edycję. Efektem projektu jest 70 profesjonalnie zrealizowanych portfolio artystów seniorów grających w 29 polskich teatrach. Sylwetki publikujemy na e-teatr.pl w dniu urodzin aktorek i aktorów.

Źródło: cvforart.com

Portfolio (do pobrania w formacie PDF) zawiera interaktywne przyciski z linkami do premier teatralnych, baz encyklopediateatru.pl, do pozycji filmowych i telewizyjnych na filmpolski.pl lub w miarę możliwości do VOD danej produkcji.


Źródło:

Materiał własny