EN

3.10.2022, 14:11 Wersja do druku

Podlaskie. Teatr Polska zawita do mniejszych miejscowości

Inne aktualności

Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie bierze udział w programie Teatr Polska. W ramach programu do miejscowości, w których nie ma teatru przyjeżdżają profesjonalne teatry z całej Polski. W Wasilkowie jako pierwszy wystąpi krakowski Teatr Łaźnia Nowa ze spektaklem „Bezpieczne miejsce”. Pisze Malwina Witkowska w portalu Białystok Online.

Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie dołączył do Programu Teatr Polska. Dzięki temu do Wasilkowa przyjadą profesjonalne teatry: Teatr Łaźnia Nowa z Krakowa, Fundacja Mikro Teatr z Legnicy oraz Instytut Teatru Przedmiotu z Policznej. Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie współtworzy podlaską sieć instytucji biorących udział w programie. Poza nim w sieci są ośrodki Kultury w Gródku, Orli oraz Narewce.

Jako pierwszy Wasilków odwiedzi krakowski Teatru Łaźnia Nowa ze spektaklem "Bezpieczne Miejsce" w reżyserii Tomasza Fryzła. Sztuka wystawiona będzie w dniu 8 października o godz. 19:00 w Miejskim Ośrodku Animacji Kultury w Wasilkowie. Bilety w symbolicznej cenie 10 zł można nabyć poprzez stronę moakwasilkow.pl.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Teatr Polska zawita do podlaskich miejscowości

Źródło:

Białystok Online

Link do źródła

Autor:

Malwina Witkowska

Data publikacji oryginału:

02.10.2022

Wątki tematyczne