EN
5.07.2022, 10:57 Wersja do druku

Płock. Aktorzy zapraszają na Letnie Warsztaty Teatralne

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów zaprasza w lipcu do udziału w warsztatach teatralnych. Zajęcia skierowane są do osób w wieku licealnym. Mile widziani będą zarówno stali bywalcy zajęć teatralnych oferowanych przez POKiS, jak i nowe twarze. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

To propozycja dla młodzieży, która chce rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem przedstawień realizowanych w różnych formułach.

Letnie Warsztaty Teatralne odbywać się będą od poniedziałku do piątku, 11-22 lipca w godzinach 10.00-14.00, w siedzibie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów przy ul. Jakubowskiego 10.

Warsztaty poprowadzą: Dorota Cempura, Łukasz Pięta i Mariusz Pogonowski, aktorzy doskonale znani ze sceny Teatru Dramatycznego w Płocku, jak również autorzy wielu płockich projektów, angażujących młodzież do rożnego rodzaju działań artystycznych.

Osoby zainteresowane warsztatami, a przy okazji też ciekawym spędzeniem wakacji w mieście, mogą się zgłaszać wysyłając e-maile zgłoszeniowe na adres: [email protected] Liczba miejsc ograniczona.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Pomysł na wakacje dla młodych twórców. Aktorzy zapraszają na warsztaty

Źródło:

Tygodnik Płocki nr 27

Autor:

BS

Data publikacji oryginału:

05.07.2022

Wątki tematyczne