EN

14.09.2021, 19:21 Wersja do druku

Opole. Odwołany pokaz "Nad Niemnem" na 45. OKT Klasyka Żywa

fot. Natalia Kabanow / mat. Teatru im. J. Osterwy w Lublinie

Szanowni Państwo, ze względów bezpieczeństwa, w związku z potwierdzeniem zakażenia wirusem wywołującym Covid w zespole Teatru im. Osterwy w Lublinie, jesteśmy zmuszeni odwołać pokaz spektaklu „Nad Niemnem. Obrazy z czasów pozytywizmu”, biorący udział w 45. OKT Klasyka Żywa, zaplanowany na 16 września br.

W zamian, na Dużej scenie, odbędzie się projekcja nagrania spektaklu w wysokiej jakości, poprzedzona słowem wstępu od reżysera – Jędrzeja Piaskowskiego. Darmowe wejściówki na pokaz odebrać można w kasie teatru. Po projekcji zapraszamy na spotkanie z reżyserem spektaklu, Jędrzejem Piaskowskim oraz scenografką i kostiumografką, Anną Met.

Informujemy jednocześnie, że zespół naszego teatru nie miał kontaktu z osobami zarażonymi wirusem SARS COV-2 z zespołu Teatru im. Osterwy w Lublinie. Przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa w teatrze, noszeniu maseczki (również w trakcie trwania spektakli) oraz dezynfekcji rąk.

Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na spektakl proszone są o kontakt z kasą teatru w celu ich zwrotu.Kasa podczas festiwalu czynna jest codziennie od godz. 12.00 do godz. 20.00tel. 662 108 502tel. 77 454 59 41[email protected]

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne