EN
25.11.2021, 12:51 Wersja do druku

Olsztyn. Z powodu covida odwołana premiera "Sztuki kochania Polaków"

Z powodu wystąpienia przypadków zakażeń koranawirusem teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie odwołał zaplanowaną na piątek premierę "Sztuki kochania Polaków". Osobom, które kupiły bilety teatr zwróci pieniądze.

Teatr poinformował, że spektakle "Sztuka kochania Polaków" zostają odwołana do 5 grudnia. Osoby, które kupiły bilety przez internet otrzymają zwrot cen biletów na konta. Ci, którzy kupili bilety w kasie muszą je odnieść i wówczas otrzymają zwrot pieniędzy.

Z powodu koronawirusa w ostatnich dniach teatr odwołał też spotkanie autorskie z Karoliną Kuszyk, autorką książki "Poniemieckie".

Teatr poinformował, że o kolejnych decyzjach związanych z ewentualnym odwoływaniem spektakli będzie na bieżąco informował. Na razie nie wiadomo, czy odbędą się zaplanowane na grudzień premiery. Wszystko jest uzależnione od stanu zdrowia aktorów i zespołu teatru oraz sytuacji pandemicznej.

Spektakl "Sztuka kochania Polaków" to tekst napisany na zamówienie olsztyńskiego teatru S. Jaracza przez Michała Wybieralskiego. Reżyseruje Joanna Drozda. 

Źródło:

PAP