EN

23.04.2022, 09:49 Wersja do druku

Nie Teatr! Nietuzinkowy i nieobojętny

Rozbrajający Waldemar Malicki i Joanna Kołaczkowska, aktorska moc Adama Ferencego i hity z Jamesa Bonda - tylko w Nie Teatrze! Nietuzinkowym i nieobojętnym.

W Nie Teatrze niezapomniane przeboje z Jamesa Bonda zagra czołówka polskich jazzmanów, na czele z Pawłem Pańtą, kontrabasistą, który zagrał na nagrodzonej Grammy płycie Włodka Pawlika oraz jednym z najwybitniejszych polskich perkusistów – Cezarym Konradem. Waldemar Malicki uwodzić będzie grą na fortepianie i unikalnym poczuciem humoru, które jest także wizytówką Joanny Kołaczkowskiej. Diva polskiego kabaretu tym razem pojawi się w ekipie Improłajzers. Na scenie będziemy podziwiać talent Mirosława Zbrojewicza i Adama Ferencego, ale także fantastycznych, utalentowanych artystów młodego pokolenia, którzy kochają scenę i spotkania z widownią. A 15 maja na scenie – hit! - „Dzień świra" Marka Koterskiego w reż. Zbigniewa Rybki. Wystąpi Michał Wielewicki, który dał się poznać w znakomitej roli w „Bogu mordu" Yasminy Rezy.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Nie Teatr! Nietuzinkowy i nieobojętny

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Białystok” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Materiały promocyjne Partnera

Data publikacji oryginału:

22.04.2022