EN

30.01.2020, 11:02 Wersja do druku

Lublin. Finał programu "Retro bajki" w CSK

Wydarzenie łączy finały dwóch projektów: jesienno-zimowej edycji "Retro bajek" oraz "Dziecięcej sceny otwartej", organizowanych w ramach tegorocznych ferii zimowych we współpracy z Teatrem im. Hansa Christiana Andersena.


W części oficjalnej spotkania wręczone zostaną dyplomy dla każdego Przedszkola, z podziękowaniami za uczestnictwo w programie, jak również certyfikaty dla dzieci, które brały udział w III edycji Retro bajek - programie edukacyjno-kulturalnym, skierowanym do naszych najmłodszych widzów w wieku 4-6 lat. Odbędzie się projekcja kilkuminutowego filmu, który stanowić będzie relację naszych działań w ramach tego projektu. W części rozrywkowej na scenie wystąpią młodzi aktorzy, którzy na deskach teatru zaprezentują trzy krótkie etiudy teatralne, przygotowane przez dzieci w ramach Dziecięcej sceny otwartej przez instruktorów teatralnych: Ewelinę Drzał, Katarzynę Staniewską oraz Magdalenę Kwaśną.


Pokazy teatralne będą zwieńczeniem pracy wszystkich uczestników warsztatów organizowanych w czasie ferii zimowych w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie przy współpracy z Teatrem im. H. Ch. Andersena.

Wtorek, 4 LUT 2020 | 10.00

Sala Operowa

- Wstęp za okazaniem biletu 15 zł/ osoba/dziecko/Opiekunowie grup nie płacą za bilet
Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

30.01.2020