EN
06.07.2022, 12:55 Wersja do druku

Lubelskie. Warsztaty musicalowe dla dorosłych Bronice 2022

Inne aktualności

Kolejny raz Dwór w Bronicach będzie gościł uczestników warsztatów musicalowych. Tydzień intensywnej pracy pod okiem doświadczonych pedagogów to już niemal tradycja.

W tym roku przewidujemy tylko 14 miejsc. Dzięki temu warsztaty mają bardzo kameralny charakter i skupiają się na rozwoju każdego z uczestników.

Zajęcia aktorskie i jogę z relaksacją poprowadzi Emma Herdzik. Absolwentka AST w Krakowie oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Stalowej Woli, instrument główny – flet poprzeczny. Aktorka teatralna, filmowa, dubbingowa, wokalistka i nauczycielka jogi. Laureatka nagrody specjalnej im. Romana Brandstaettera na XVII Festiwalu Sztuki Słowa „Verba Sacra" w Poznaniu oraz laureatka II nagrody „Grechuta Festival 2018” w Świnoujściu.

Zajęcia wokalne będą prowadzone przez Agatę Gałach. Jest wokalistką, aktorką, kompozytorką. Od najmłodszych lat związana była z Sandomierskim Studiem Piosenki i szeroko rozumianym nurtem piosenki artystycznej. Jest absolwentką Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.
Zajęcia taneczne tradycyjnie poprowadzi Jacek Wazelin. Pedagog tańca, choreograf, tancerz i aktor związany z Krakowskim Teatrem Variete.

Warsztaty są adresowane do osób dorosłych, których pasją jest musical i niekoniecznie zawodowo zajmują się tą dziedziną. Będzie to intensywna dawka wiedzy i okazja do poszukiwania inspiracji w przepięknym Dworze w Bronicach.
Termin to 1-7 sierpnia 2022
Dwór w Bronicach to miejsce magiczne i dlatego czekamy gorąco na Wasze zgłoszenia! W tym roku koszt warsztatów, zakwaterowania i obiadów to 1890 zł. Śniadania i kolacje są we własnym zakresie podobnie jak w tamtym roku.
Warsztaty są adresowane do osób dorosłych. Informacje i zapisy do 31 maja br.
email: [email protected] lub tel. 604 640 396
Poniżej link do wydarzenia na FB
https://fb.me/e/2viA1d200

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne