EN
30.12.2020, 13:31 Wersja do druku

Łódź. Sylwester u Jaracza

Teatr im. Stefana Jaracza zaprasza na Sylwestra innego niż zwykle! Tym razem nie w teatrze, lecz na platformie VOD 31 grudnia zaprezentowany zostanie spektakl „Róbmy swoje...” w reżyserii Jacka Bończyka – idealny na niepogodę, marną porę roku i tak właściwie na każde czasy. Aktualny – absolutnie.

mat. teatru

Bilety dostępne są na stronie vod.teatr-jaracza.lodz.pl. W dniu, na który zostanie zakupiony dostęp do spektaklu w formie VOD, będzie on możliwy do odtworzenia pomiędzy godzinami 19 a 23.
„Róbmy swoje...” to wieczór poświęcony twórczości niekwestionowanego geniusza polskiej piosenki – Wojciecha Młynarskiego. W wykonaniu aktorów Teatru im. Jaracza w Łodzi usłyszą Państwo zarówno niezapomniane piosenki, jak i słynne felietony, z których Wojciech Młynarski słynął jako niebywale celny obserwator „coraz bardziej otaczającej nas rzeczywistości”.
W spektaklu oprócz absolutnych przebojów (m.in. „Jesteśmy na wczasach”, „W Polskę idziemy”, „Przyjdzie walec”, „Jeszcze w zielone gramy”), zaprezentowany zostanie bogaty wachlarz utworów poetyckich i obyczajowych (m.in. „Tak, jak malował pan Chagall”, „Kocham cię życie” czy „Lubmy się”).
Reżyserii spektaklu podjął się Jacek Bończyk (aktor, librecista i reżyser), który wielokrotnie współpracował z Mistrzem, był także dyrektorem artystycznym Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego, odbywającym się przez kilka lat w Gdańsku, z chętnym i osobistym udziałem Autora.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne