EN

19.12.2019, 14:35 Wersja do druku

Łódź. "Magiczny Muzyczny" na Nowy Rok

"Magiczny Muzyczny" to tytuł kolejnego po "The best of Muzyczny" i "Step by step" koncertu sylwestrowego w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego w Łodzi.

- "Magiczny muzyczny" to widowisko wypełnione znanymi, pełnymi wspomnień i emocji utworami filmowymi i musicalowymi. Usłyszymy wielkie przeboje, takie jak "My way" i "Strangers in the night" Franka Sinatry, "Spanish Eyes" z repertuaru Elvisa Presleya, "Aquarela do Brasil" Ary'ego Barroso, "Granadę" Agustína Lary Nie zabraknie też motywów ze słynnych musicali i filmów, takich jak "1492. Wyprawa do raju", "Love Story", czy "Hallo, Szpicbródka!" - zapowiada Zbigniew Macias, pomysłodawca i reżyser spektaklu , twórca takich przebojowych wydarzeń muzycznych jak: "Ten piękny, wspaniały świat", "Wielka sława to żart", "Muzyczna podróż z Wiednia do Rio", "W zaczarowaną noc" i "The best of Muzyczny". Orkiestra Teatru Muzycznego w Łodzi zagra pod batutą Elżbiety Tomali-Nocuń.

Tradycyjnie już w koncercie udział wezmą czołowi artyści teatru przy Północnej - wokaliści tancerze i muzycy. Wśród solistów: Emilia Klimczak, Justyna Kopiszka, Ewa Spanowska, Kamil Dominiak, Paweł Erdman, Zbigniew Macias, Michał Mielczarek, Marek Prusisz, Bogdan Sokołowski i Piotr Rosik. W programie nie zabraknie też młodych wokalistów, znanych z najnowszej premiery teatru - "Miss Saigon". Na scenie pojawią się Maciej Pawlak i Joanna Gorzała - zwyciężczyni Złotej Maski za najlepszy debiut wokalno-aktorski w sezonie 2018/2019.

Premiera 31 grudnia, w okresie noworocznym koncert zaprezentowany zostanie codziennie od 2 do 5 stycznia.

Źródło:

Materiał własny