EN
25.02.2021, 08:36 Wersja do druku

Kraków. W Teatrze Variete próby do majowej premiery

Inne aktualności

Ledwo tydzień temu na deskach Krakowskiego Teatru Variete odbyła się premiera spektaklu "Pretty Woman - The Musical", na którą fani musicalu czekali od listopada, a już w maju teatr zapowiada kolejną premierę - będzie to farsa "Bez seksu proszę" w reżyserii Janusza Szydłowskiego.

Najbliższe miesiące w Variete upłyną pod znakiem "Pretty Woman - The Musical" i "Chicago". Ten pierwszy spektakl od tygodnia gości w repertuarze krakowskiego teatru muzycznego. Świetnie zagrany i z aplauzem przyjęty przez publiczność musical na swoją premierę czekał od listopada. Współczesna wersja baśni o Kopciuszku to najnowszy tytuł w repertuarze Variete

- Niebywały sukces! W sensie widowiskowym takiego spektaklu nie było nigdy w Krakowie. Przy tych wszystkich problemach, jakie mamy w życiu codziennym, pandemii ten spektakl jest czymś fantastycznym. Jest pomyślany tak, by z opowieści o Kopciuszku zrobić bajkę - mówi Janusz Szydłowski dyrektor Krakowskiego Teatru Variete. - Jestem przekonany, że spektakl będzie się cieszył ogromnym zainteresowaniem, ale aktorzy potrzebują do niego pełnej widowni, która reaguje.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

W Variete trwają prace nad nowym spektaklem. Premiera "Bez seksu proszę" już w maju

Źródło:

Dziennik Polski online

Link do źródła