EN
27.12.2020, 16:40 Wersja do druku

Kraków. Teatr Variete zaprasza na koncert świąteczny w wersji online

Już 2 i 3 stycznia o godzinie 18:00 usłyszeć będzie można najpiękniejsze świąteczne utwory w niezapomnianych aranżacjach i nowej formule – z domowego zacisza i z ulubioną herbatą w dłoni.

„Niech magia Świąt trwa” to niezwykły koncert online, podczas którego zabrzmią wyjątkowe polskie kolędy, pastorałki oraz bożonarodzeniowe piosenki. Na żywo z Krakowskiego Teatru Variete połączą się oraz zadbają o świąteczny nastrój: Barbara Garstka, Agnieszka Tylutki, Jerzy Trela, Karol Drozd, Karol Śmiałek, Piotr Urbaniak, Łukasz Darłak i Dyrektor Krakowskiego Teatru Variete, Janusz Szydłowski. Artystom towarzyszyć będzie zespół muzyczny pod przewodnictwem Olega Sznicara.

Teatr zaprasza na wydarzenie pełne radości, wzruszeń i refleksji. W repertuarze nie zabraknie dobrze znanych kolęd, m.in. „Wśród nocnej ciszy”, „Przybieżeli do Betlejem” czy „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, jak i utworów przypominanych nieco rzadziej. To idealna okazja, by wspólnie z rodziną spędzić wyjątkowy wieczór. Niech magia Świąt trwa!

Transmisja na żywo odbędzie się na platformie Play Kraków www.playkrakow.com. Bilety w cenie 15 złotych będą dostępne na dwie godziny przed wydarzeniem.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne