EN
21.05.2022, 09:47 Wersja do druku

Kraków. Teatr Słowackiego. Marszałek Kozłowski: „Możliwość współpracy się wyczerpała”

Inne aktualności

- Moja możliwość współpracy z panem dyrektorem absolutnie się już wyczerpała – mówił marszałek Witold Kozłowski, który w lutym tego roku wszczął procedurę odwołania Krzysztofa Głuchowskiego ze stanowiska dyrektora Teatru Słowackiego. Marszałek czuje się ignorowany. Zdaniem Witolda Kozłowskiego sytuację zaostrzają także wygłaszane przed spektaklami apele pracowników teatru o zaniechanie procedury odwołania. Czy oznacza to, że dyrektor straci stanowisko? Pisze Anna Piątkowska w „Dzienniku Polskim”.

To już jest koniec?

- Moja możliwość współpracy z panem dyrektorem się już absolutnie wyczerpała – mówił marszałek Witold Kozłowski w programie stacji Play Kraków News wyemitowanym w środę 18 maja. - To już musi dążyć do finiszu.

Na naszą prośbę o rozwinięcie tematu odwołania Krzysztofa Głuchowskiego ze stanowiska dyrektora Teatru Słowackiego, m.in. podanie daty, kiedy to odwołanie miałoby nastąpić, otrzymaliśmy od rzeczniczki urzędu Magdaleny Opyd jedynie potwierdzenie słów, które padły na antenie krakowskiej telewizji internetowej.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Teatr Słowackiego. Marszałek Kozłowski: "Możliwość współpracy się wyczerpała"

Źródło:

„Dziennik Polski” online

Link do źródła

Autor:

Anna Piątkowska

Data publikacji oryginału:

20.05.2022

Wątki tematyczne