EN

11.12.2020, 08:11 Wersja do druku

Kraków. Teatr Nowy Proxima. Przygotuj projekt scenografii, wygraj konkurs

Inne aktualności

- Wybierz jedną z ulubionych książek z dzieciństwa, przygotuj do niej projekt scenografii i wygraj 5 tys. zł! - zachęca Teatr Nowy Proxima. Konkurs potrwa do 15 lutego 2021 r.

W czasie pandemii Teatr Nowy Proxima nie zamknął się na młodą publiczność: uruchomił „Familijny Program Antywirusowy”. Jego zimowa odsłona to konkurs na makietę scenograficzną do wybranej książki z dzieciństwa. Wybranej przez zaproszonych do konkursu Jerzego Stuhra, Jana Peszka, Edwarda Linde-Lubaszenkę, Macieja Maleńczuka i Marcina Dańca oraz znaną z programów dla młodzieży Malwinę Roczniok.

By wziąć udział w konkursie, wystarczy obejrzeć sześć zamieszczonych na stronie teatru nagrań, wybrać jedną z omawianych przez aktorów książkę i przygotować projekt scenografii. Do wygrania aż 5 tys. zł oraz realizacja spektaklu z nagrodzoną scenografią jeszcze w 2021 r. Jeśli dziecko będzie miało problem z zaprojektowaniem makiety, może obejrzeć webinar Łukasza Błażejewskiego „Jak tworzy się scenografię teatralną i makiety”, dostępny na stronie teatru.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Teatr Nowy Proxima. Przygotuj projekt scenografii, wygraj konkurs

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Kraków” online

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Mska