EN

30.03.2023, 09:00 Wersja do druku

Kraków. Stowarzyszenie Teatrów Nieinstytucjonalnych STeN zaprasza na spektakl „Coś Wam powiem” - 21 i 22 kwietnia

Spektakl „Coś Wam powiem...”

21 i 22 kwietnia o godz. 19.00 ,

scena Teatru Zależnego, ul. Kanonicza 1

Stowarzyszenie Teatrów Nieinstytucjonalnych STeN zaprasza na spektakl „Coś Wam powiem”, w reżyserii Andrzeja Sadowskiego.

„Coś Wam powiem…” jest opowieścią o trudnym okresie dojrzewania. Główna bohaterka Joanna to wrażliwa, utalentowana dziewczyna, która wkraczając w dorosłość, niespodziewanie dla samej siebie ląduje na niebezpiecznym wirażu. Jej życiowe wybory podyktowane są notorycznymi nieporozumieniami z nadopiekuńczą matką, uporczywym pragnieniem akceptacji, przyjaźni, miłości… Poszukiwanie własnego „ja” okaże się dla Joanny bolesną i brutalną lekcją. Przyglądając się losom młodziutkiej bohaterki, wnikliwie obserwujemy również otoczenie, które wywiera niemały (nie zawsze pozytywny) wpływ na podejmowane w tym wieku decyzje i na to, co dzieje się w życiu dorastającego człowieka.

W spektaklu wykorzystywane są rockowe kompozycje Małgorzaty Tekiel, legendarnej krakowskiej basistki do tekstów Andrzeja Sadowskiego, wykonywane na żywo przez aktorów spektaklu.

Przedstawienie rekomendowane dla widzów od 15 roku życia.

Scenariusz i reżyseria: Andrzej Sadowski

Muzyka: Małgorzata Tekiel

Na scenie występują między innymi Natalia Zych jako Joanna, Andrzej Sadowski jako Cień, Barbara Szałapak jako Matka, Katarzyna Deszcz jako Dyrektorka, Zofia Wątroba jako Ola, Philip Madeja jako Piotr.

Czas trwania: 80 minut

Serdecznie zapraszamy!

Bilety: kicket.com 

Źródło:

Materiał nadesłany