EN
11.08.2020, 08:29 Wersja do druku

Internet. Krakowski Teatr Komedia rusza z cyklem KTK-ON-LINE

Już 10 sierpnia krakowski Teatr Komedia startuje z cyklem pięciu zabawnych spektakli on-line. To oznacza, że będzie można dostać sporą dawkę pozytywnej energii, która z pewnością przyda się nam wszystkim w tych trudnych czasach. Trzeba będzie jednak zapłacić za bilet.

Po wykupieniu biletu będzie można obejrzeć każdą z pięciu komedii, które będą udostępniane co tydzień na okres miesiąca z dostępem przez 24h. Link aktywacyjny do spektakli otrzymamy poprzez system sprzedaży biletów na stronie: https://ktk-on-line.pl/

Oto spektakle, które będziemy mogli obejrzeć: 

VIAGRA I CHRYZANTEMY – od 10.08.2020 roku

Ona – dystyngowana wdowa, On – nieokrzesany kamieniarz. Błąd ortograficzny wykuty w marmurze staje się fatalnym początkiem ognistej znajomości niespełnionej primadonny, dziś nauczycielki śpiewu z pragmatycznym, zadowolonym z siebie rzemieślnikiem. Ona zobaczyła błąd, on „nawet zaliczki nie zobaczył”. Do czego doprowadzi jego absolutny brak słuchu i ogłady w konfrontacji z jej słuchem absolutnym i nieskazitelnymi manierami? Czy leki na potencję przyniosą spodziewany efekt? Co wyniknie z lekcji śpiewu, które On postanawia wziąć u niej w ramach zapłaty za wykonaną pracę? Mówi się, że od miłości do nienawiści jest bardzo blisko, czy może być odwrotnie?

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Krakowski Teatr Komedia rusza z cyklem KTK-ON-LINE. Co będziemy mogli obejrzeć?

Źródło:

„Dziennik Polski” online

Link do źródła

Autor:

Paweł Gzyl

Wątki tematyczne