EN

16.09.2022, 17:12 Wersja do druku

Kraków. „Doktor Dolittle” w Teatrze Ludowym i konkurs na rysunek swojego pupila

Inne aktualności

Doktor Dolittle miał nosa do zwierząt. Wiedział, jak się z nimi obchodzić, jak je leczyć. Znajomość mowy braci mniejszych na pewno mu w tym pomogła. To właśnie ten niezwykły doktor będzie bohaterem najnowszego spektaklu w Teatrze Ludowym. Z tej okazji nowohucka scena przygotowała konkurs.

Premierę "Doktora Dolittle" zaplanowano na 24 września. A do 22 września trwa konkurs, w którym można wygrać bilety. W jaki sposób? Wystarczy narysować lub sfotografować swojego pupila. 

Ludowy zachęca: "Już dziś możecie przesłać do nas fotografię lub samodzielnie wykonany rysunek, kolaż lub obraz z Waszymi pupilami, technika  jest dowolna". Nadesłane prace stworzą wystawę, którą będzie można oglądać w Teatrze Ludowym już od dnia premiery spektaklu „Doktor Dolittle" w reżyserii Maćko Prusaka.

"To nie koniec niespodzianek i atrakcji. Spośród wszystkich nadesłanych pracy wylosujemy 3, które nagrodzimy potrójnym zaproszeniem na premierę spektaklu w dniu 24 września br. lub innym wybranym przez Was terminie" - informuje TL. 

Podpisane prace można przesłać na adres: [email protected]. lub na adres Teatr Ludowy, Osiedle Teatralne 34, 31- 948 Kraków do dnia 22 września br.

Tytuł oryginalny

Teatr Ludowy z okazji premiery "Doktora Dolittle" zaprasza młodych widzów do konkursu. Wystarczy narysować lub sfotografować pupila

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Kraków” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Mska

Data publikacji oryginału:

16.09.2022