EN

13.08.2021, 15:59 Wersja do druku

Kraków. Culture Summer. Półmetek sierpnia w parku Jordana

fot. Ilja van de Pavert


Nudne lato w mieście? Na pewno nie w Krakowie, gdzie sezon wakacyjny w pełni. W parku Jordana trwa Kraków Culture Summer.

W drugi weekend sierpnia scenę przejmie m.in. Unsound Festival, Balet Dworski Cracovia Danza oraz Teatr Bagatela. Organizatorzy Unsoundu zaproszą krakowian na Silent Disco (dziś, piątek), czyli tańce pod gołym niebem, które nie będą przeszkadzały sąsiadom – ta forma zakłada bowiem emitowanie muzyki wyłącznie przez słuchawki. Letnie dźwięki zaserwują Charlie i Olivia, Semprey oraz Daniel Drumz.

Bagatela śpiewa

Jutro (sobota) Teatr Bagatela udowodni, że potrafi śpiewać – spektakl „Bagatela śpiewa" w reżyserii Krzysztofa Materny to popis możliwości wokalnych aktorów Bagateli oraz dowcipna opowieść o tym, co „krakoskie". Kiedy już się rozśpiewamy, do tańca zaprosi nas Balet Dworski Cracovia Danza. Tancerze, a także aktorzy Teatru Ludowego i Piwnicy pod Baranami, zaprezentują widzom najpiękniejsze tańce dworskie i historyczne.

Zadebiutują na Wiankach

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Kraków Culture Summer. Półmetek sierpnia w parku Jordana

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Kraków” online

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Wątki tematyczne