EN
6.04.2022, 08:19 Wersja do druku

Kraj. Akcja WSPÓŁGRAMY Unii Teatrów Niezależnych i platformy eBilet.pl

Trwa kampania WSPÓŁGRAMY Unii Teatrów Niezależnych i eBilet.pl, internetowego serwisu do sprzedaży biletów w branży kulturalno-rozrywkowej w Polsce.

fot. mat. organizatora

Unia powstała z prawdziwej potrzeby solidarności wobec faktycznego kryzysu, który nastąpił w związku z pandemią w roku 2020. Dzisiaj ta potrzeba jest równie silna. Jako Unia promujemy, dbamy o wspólnotę, chronimy prawa i interesy jej członków, w szacunku do autonomii zarządzania teatrem. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do dołączania do Unii Teatrów Niezależnych i uczestniczenia w wydarzeniach, które obecnie wspierają osoby w kryzysie uchodźczym z Ukrainy – podkreśla prezeska Unii, Maria Seweryn.

Unia Teatrów Niezależnych to związek pracodawców, reprezentujący 22 prywatne, fundacje i stowarzyszenia prowadzące działalność teatralną i artystyczną w całej Polsce. Członkowie związku wyrazili chęć pomocy naszym sąsiadom. Odbędą się specjalne spektakle teatralne, z których dochody zostaną przekazane na rzecz Ukrainy.

Do Unii Teatrów Niezależnych należą: Studio Buffo, Teatr Capitol, Agencja Artystyczna Certus, Teatr Fabryka Marzeń, Agencja Artystyczna Good Walk, Teatr Gudejko, Teatr Imka, SpektakLove, Och-Teatr, Teatr Polonia, Teatr Kamienica, Fundacja Kamila Maćkowiaka, Teatr Nie Teatr, Teatr Piccolo, Teatr WARSawy, Teatr Soho, Komuna Warszawa, TeatrMY, Scena Relax, Fundacja Edukacji Teatralnej i Artystycznej, Teatr Scena 96, Teatr Wolandejski.

Informacje o działaniach teatrów w Unii Teatrów Niezależnych w ramach akcji WSPÓŁGRAMY dostępne są na:

www.uniateatrowniezaleznych.pl

https://www.ebilet.pl/kategorie/gramy-dla-ukrainy/

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne