EN

12.09.2020, 08:49 Wersja do druku

Kielce. Teatr TeTaTeT wraca na scenę, z Magdaleną Wójcik

Magdalena Wójcik
Inne aktualności

 Rozpoczynającą współpracę z kieleckim Teatrem TeTaTeT znaną aktorkę Magdalenę Wójcik zobaczymy 12 i 13 września.

W sobotę i niedzielę na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury komedia małżeńska "Prawda".

- Z Magdą poznaliśmy się parę lat temu przy okazji spektaklu "Łóżko pełne cudzoziemców" w reżyserii Jerzego Bończaka. I właśnie przez Jurka nawiązaliśmy teraz kontakt. Magda bardzo chętnie się zgodziła grać w naszym teatrze - mówił nam niedawno jego założyciel Mirosław Bieliński.

Po raz pierwszy Magdalenę Wójcik, znaną m.in. z seriali „Dom”, „Złotopolscy”, a od 2012 roku na stałe grającą w „Klanie”, w spektaklu Teatru TeTaTeT zobaczymy w ten weekend. Zagra w komedii małżeńskiej Floriana Zellera „Prawda” obok reżyserującego sztukę wraz z Dawidem Żłobińskim Mirosława Bielińskiego, Teresy Bielińskiej oraz Artura Słabonia. Spektakle na Małej Scenie KCK w sobotę o godz. 19 i w niedzielę o 16. Bilety (55 zł) można rezerwować w Teatrze TeTaTeT (tel. 532 219 376) lub kupować w kasie KCK i serwisie kupbilecik.pl.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Teatr TeTaTeT wraca na scenę. I to ze znaną aktorką

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Kielce” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Piotr Rozpara