EN
20.07.2020, 09:52 Wersja do druku

Kalisz. Znamy program sierpniowej La Strady

Pandemia opóźniła tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Artystycznych Działań Ulicznych La Strada o prawie dwa miesiące. Jednak - jak już informowaliśmy -. impreza ta się odbędzie. Będzie to jej dwudziesta siódma edycja. 

W piątek 28 sierpnia festiwal rozpocznie się o g. 17 na Głównym Rynku. Organizatorzy przewidują, że występy tego dnia potrwają do g. 22. Po muzycznym prologu w wykonaniu Traditional Dixieland Jazz Band młodzi ka-liszanie z PPSKAK i MDK zaprezentują swój „lalkarski" happening nr 1. Po nich wystąpią: Teatr Migro ze spektaklem „Drom - Kultura Romów", Walny Teatr z widowiskiem pt. „Noe" i Muzikanty z „Objazdowym niemym kinem"

.W sobotę 29 sierpnia pomiędzy g. 17.30 a g. 20.30 na Głównym Rynku Teatr Kubika pokaże - z myślą o najmłodszych widzach - „Przygody pirata Drabinki", po nich będziemy mieli okazję zobaczyć „lalkarski" happening nr 2, a koncert na ulicy da Kraków Street Band. O g. 21 festiwal przeniesie się na plac koło Centrum Kultury i Sztuki, gdzie odbędą się dwa spektakle: „Once" Warszawskiego Centrum Pantomimy i „Poemat o słońcu i księżycu" znanej i lubianej przez widzów La Strady Kliniki Lalek.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Teatry uliczne na placach Kalisza. Znamy program sierpniowej La Strady

Źródło:

Życie Kalisza nr 29

Autor:

(kord)

Data publikacji oryginału:

15.07.2020

Wątki tematyczne