14.09.2021, 17:16 Wersja do druku

Internet. Ewa Chotomska gościem programu „Rozmowy BAJdzo ważne”

Teatr Baj opublikował drugi odcinek programu „Rozmowy BAJdzo ważne” adresowanego do dzieci. Gościem i rozmówczynią Darii – rezolutnej i ciekawskiej małej mieszkanki Teatru – jest Ewa Chotomska.

Ewa Chotomska – pisarka, autorka tekstów piosenek, twórczyni kultowych programów dla dzieci (takich jak "Tik Tak" czy "Domowe Przedszkole"), laureatka Orderu Uśmiechu – wielka przyjaciółka dzieci – przekazała widzom ogrom słońca i zdradziła kilka tajemnic ze swojego zawodowego życia.

„Rozmowy BAJdzo ważne” to wyjątkowy program skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz do ich rodziców i opiekunów. W trakcie każdego z odcinków ciekawskie rodzeństwo – Daria i Darek – próbuje poznać świat, o którym do tej pory mniej słyszało. Każdy odcinek poświęcony jest wyjątkowemu gościowi, który opowiada o tym na czym najlepiej się zna i przybliża dziedzinę, w której jest mistrzem. I tak Ewa Chotomska opowiedziała nam o pracy z dziećmi, telewizji, tekstach piosenek czy zespole Fasolki. I nie tylko!

Teatr Baj, zainspirowany działaniami online realizowanymi podczas pademii, postanowił rozwinąć swoją ofertę w tym zakresie. „Rozmowy BAJdzo ważne” są jednym z nowych elementów repertuaru.

Najnowszy odcinek, a także każdy kolejny publikowany co dwa tygodnie, można obejrzeć na stronie, kanale YouTube i profilu Facebook Teatru.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne