EN

31.12.2020, 17:13 Wersja do druku

Internet. Dobry spektakl na koniec roku

Inne aktualności

Sylwester z teatrem online

Teatralny hit według Masłowskiej „Krakowiacy i górale" w wersji musical country albo improwizowany wieczór Klubu Komediowego. Nie możemy w sylwestrowy wieczór wybrać się do teatru, ale możemy zrobić sobie teatralny maraton w domu.

To był rok oglądania spektakli online. Od marca, kiedy tylko zaczęła się pandemia, najróżniejsze sceny z całej Polski udostępniały nam w internecie zarejestrowane spektakle, a punktem kulminacyjnym okazały się jesienne festiwale teatralne: m.in. krakowska „Boska komedia" czy Warszawskie Spotkania Teatralne, które przyciągnęły przed ekrany kilkaset tysięcy widzów. Czy może być zatem lepszy pomysł na spędzenie pandemicznego sylwestra? Oto nasze propozycje przedstawień na koniec roku.

Między nami dobrze jest

31 GRUDNIA 2020, GODZ. 19.45, platforma TR Warszawa Online. Bilety: 49,90 zł

Na zakończenie tego dziwnego roku nie mogło zabraknąć szalonego trio Osowiałej Staruszki, Małej Metalowej Dziewczynki i Matki Haliny, czyli głównych bohaterek spektaklu „Między nami dobrze jest", jednego z największych przebojów TR Warszawa, granego od 2009 r., obleganego przez widzów, chwalonego przez krytykę i nagradzanego na festiwalach. Wszystko w tym przedstawieniu jest wyborne: tekst Doroty Masłowskiej, reżyseria Grzegorza Jarzyny i obsada (Aleksandra Popławska, Magdalena Kuta, Lech Łotocki - a przedtem Danuta Szaflarska, Maria Maj, Agnieszka Podsiadlik, Adam Woronowicz i inni). To śmieszno-straszny portret podzielonego polskiego społeczeństwa, nad którym wciąż unosi się widmo II wojny światowej. Spektakl będzie grany na żywo i będzie transmitowany prosto z TR Warszawa/ATM Studio.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Dobry spektakl na koniec roku

Źródło:

Gazeta Wyborcza Nr 305 dodatek Co Jest Grane

Wątki tematyczne