Sopocki Ogród Teatralny III edycja

Sopocki Ogród Teatralny III edycja (od 03.07.2006 do 15.07.2006)

Organizator

Sopocka Scena Off de BICZ

Mamuszki 2, 81-718 Sopot

3.07.
Fal/Staff, Teatr Rondo, Słupsk (g. 20 - Klub Sfinks)
Wstyd, Teatr Stajnia Pegaza, Sopot (g. 22 - Ruccola, Muzeum Sopotu)
La Foire Aux Chapeaux, koncert piosenki francuskiej (g. 22 - Kawiarenka Pod Żaglami)

4.07.
Wstyd, Teatr Stajnia Pegaza, Sopot (g. 20 - Klub Sfinks)
La Foire Aux Chapeaux, koncert piosenki francuskiej (g. 22 - Ruccola, Muzeum Sopotu)
Dna, Teatr Zielony Wiatrak, Sopot (g. 22 - Kawiarenka Pod Żaglami)

5.07.
La Foire Aux Chapeaux, koncert piosenki francuskiej (g. 20 - Klub Sfinks)
Wieczorek anarchistyczny, Teatr Stajnia Pegaza, Sopot (g. 22 - Ruccola, Muzeum Sopotu)
La Foire Aux Chapeaux, koncert piosenki francuskiej (g. 22 - Kawiarenka Pod Żaglami)

6.07.
Wieczorek anarchistyczny, Teatr Stajnia Pegaza, Sopot (g. 20 - Klub Sfinks)
La Foire Aux Chapeaux, koncert piosenki francuskiej (g. 22 - Ruccola, Muzeum Sopotu)
Bardzo dobrze urodzony, Radosław Ciecholewski, Starogard Gdański (g. 22 - Kawiarenka Pod Żaglami)

7.07.
Grenadier, Studio Rapsodyczne, Poznań (g. 20 - Klub Sfinks)
Bardzo dobrze urodzony, Radosław Ciecholewski, Starogard Gdański (g. 22 - Ruccola, Muzeum Sopotu)
Dyskretne układy dynamiczne, Teatr Stajnia Pegaza, Sopot (g. 22 - Kawiarenka Pod Żaglami)

8.07.
Kwadrat. Wersja 6, Teatr Okazjonalny, Sopot (g. 20 - Klub Sfinks)
Grenadier, Studio Rapsodyczne, Poznań (g. 22 - Kawiarenka Pod Żaglami)

9.07.
Dyskretne układy dynamiczne, Teatr Stajnia Pegaza, Sopot (g. 20 - Klub Sfinks)
Sobie ukochanemu, Radosław Ciecholewski, Starogard Gdański (g. 22 - Ruccola, Muzeum Sopotu)
Wieczorek anarchistyczny, Teatr Stajnia Pegaza, Sopot (g. 22 - Kawiarenka Pod Żaglami)

10.07.
Emigranci, Avant'Teatr, Kraków (g. 20 - Klub Sfinks)
Fal/Staff, Teatr Rondo, Słupsk (g. 22 - Ruccola, Muzeum Sopotu)
Sobie ukochanemu, Radosław Ciecholewski, Starogard Gdański (g. 22 - Kawiarenka Pod Żaglami)

11.07.
Kwadrat. Wersja 6, Teatr Okazjonalny, Sopot (g. 20 - Klub Sfinks)
Emigranci, Avant'Teatr, Kraków (g. 22 - Ruccola, Muzeum Sopotu)
Sznurkowe skrzaty, Teatr Wielkie Koło, Będzin (g. 17 - Kawiarenka Pod Żaglami)
Fabula praetexta, Teatr Tata, Zmiennica (g. 22 - Kawiarenka Pod Żaglami)

12.07.
Fabula praetexta, Teatr Tata, Zmiennica (g. 20 - Klub Sfinks)
Sznurkowe skrzaty, Teatr Wielkie Koło, Będzin (g. 17 - Ruccola, Muzeum Sopotu)
Drapacze chmur, Teatr Zielony Wiatrak, Sopot (g. 22 - Ruccola, Muzeum Sopotu)
Emigranci, Avant'Teatr, Kraków (g. 22 - Kawiarenka Pod Żaglami)

13.07.
Grzech, Teatr Rondo, Słupsk (g. 20 - Klub Sfinks)
Mantratrans, Teatr Wielkie Koło, Będzin (g. 22 - Ruccola, Muzeum Sopotu)
Drapacze chmur, Teatr Zielony Wiatrak, Sopot (g. 22 - Kawiarenka Pod Żaglami)

14.07.
Dna, Teatr Zielony Wiatrak, Sopot (g. 20 - Klub Sfinks)
Grzech, Teatr Rondo, Słupsk (g. 22 - Ruccola, Muzeum Sopotu)
Sobie ukochanemu, Radosław Ciecholewski, Starogard Gdański (g. 22 - Kawiarenka Pod Żaglami)

15.07.
Drapacze chmur, Teatr Zielony Wiatrak, Sopot (g. 20 - Klub Sfinks)
Grzech, Teatr Rondo, Słupsk (g. 22 - Kawiarenka Pod Żaglami).

Archiwum