EN
8.08.2020, 12:26 Wersja do druku

Gorzów Wlkp. Anioły, czas i letnia dawka jazzu

Inne aktualności

Kolejny weekend i kolejne spotkania na Starym Rynku, kiedy gorzowscy artyści mówią mieszkańcom: "Dobry wieczór Gorzów!".

Na Starym Rynku od początku wakacji ustawiona jest scena plenerowa, a na niej co tydzień w soboty od 19 i niedziele od 17 prezentują się artyści. Przede wszystkim lokalni, ale nie brak też gości, znanych i lubianych.

W najbliższy weekend program rozpocznie Scena Piętro Wyżej ze spektaklem ”Aniołowo koło Darwinowa”, którą w ramach Sceny Letniej zaprosił nasz gorzowski Teatr Osterwy. Na Starym Rynku Basia Stępniak-Wilk, Marek Bartkowicz i Andrzej Ozga, w programie: ”Aniołowo koło Darwinowa” opowiadają o swoich potyczkach z aniołami, o anielskich dolegliwościach i wątpliwościach i innych ważkich sprawach. Opowiadają oczywiście piosenką.

Również w sobotę, ok. godz. 20.30 odbędzie się recital „W objęciach czasu”. Jarosław Pikuła zaśpiewa piosenki z repertuaru Starego Dobrego Małżeństwa, Raz Dwa Trzy i Marka Grechuty. A towarzyszyć mu będą Tomasz Makuchowski - bass/kontrabass, Olaf Makuchowski - gitara akustyczna i Andrzej Jóźwiak - klarnet/saksofon.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Anioły, czas i letnia dawka jazzu. Propozycje kulturalne na weekend

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Gorzów Wlkp.” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

db

Data publikacji oryginału:

08.08.2020 09:27

Wątki tematyczne