EN

23.11.2020, 10:59 Wersja do druku

Gdynia. Teatr w sieci - Gdyńskie Centrum Kultury zaprasza online

Od 27 listopada Gdyńskie Centrum Kultury zaprasza widzów na spektakle online - "Marysia ma Rysia" w reż. Agnieszki Płoszajskiej oraz "Zacznijmy jeszcze raz" w reżyserii Tomasza Sapryka. Oba tytułu będą dostępne po zakupieniu biletu - widzowie mają do wyboru 6 dni, każdego dnia spektakle będą dostępne przez 6 godzin.

fot. Sebastian Mul

"Marysia ma Rysia" w reż. A. Płoszajskiej - korzystając z wakacyjnego zniesienia obostrzeń, zrealizowane zostało nowe nagranie spektaklu, dzięki temu teraz możemy zaprezentować wysokiej jakości produkcję telewizyjną.

Marysia zapragnęła, aby w dniu swoich urodzin dostać od rodziców rybkę. Dostała… glonojada. Spektakl muzyczny opowiada o tym, że prawdziwą przyjaźń można odnaleźć w najmniej spodziewanym dla siebie miejscu i momencie. To również opowieść o wsparciu jakie można otrzymać od przyjaciela. I o tym, że nie warto żywić urazy i pielęgnować żalu.

👉 Bilety: 15 zł
👉 Spektakl pokażemy 27, 28 i 29 listopada oraz 4, 5 i 6 grudnia, każdego dnia od godz. 12 do 17:59.
👉 https://www.gck.gdynia.pl/teatr/marysia-ma-rysia/

fot. Sebastian Mul

"Zacznijmy jeszcze raz" w reż. T. Sapryka - podobno w życiu najważniejsze są wiara, nadzieja, miłość i… uśmiech. Wszystko to odnajdziecie w naszym spektaklu. Komedii specjalnie napisanej przez Olę Wolf dla dwojga aktorów – Tomasza Sapryka i Aldony Jankowskiej. To sztuka o nas… bardzo bliska polskiemu widzowi, ciepła i cholernie mądra.

👉 Bilety: 25 zł
👉 Spektakl pokażemy 27, 28 i 29 listopada oraz 4, 5 i 6 grudnia, każdego dnia od godz. 18 do 23:59.
👉 https://www.gck.gdynia.pl/teatr/zacznijmy-jeszcze-raz/

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne