EN

21.05.2021, 14:26 Wersja do druku

Gdańsk. Wielka premierowa uczta w Teatrze Wybrzeże

Drodzy widzowie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym repertuarem na maj, czerwiec i lipiec! Ogromnie cieszymy się, że po wielu miesiącach rozłąki spotkamy się z Państwem ponownie!

fot. Dominik Werner

Już 4 czerwca na Scenie Kameralnej odbędzie się premiera BALKONU Jeana Geneta w reżyserii Jana Klaty, natomiast 19 czerwca na Scenie Malarnia wystawimy FAUSTA Goethego, w którym tytułową rolę zagra Mirosław Baka. Spektakl wyreżyseruje Radek Stępień. 9 lipca również na Scenie Malarnia odbędzie się premiera POWARKIWAŃ DROGI MLECZNEJ Bonna Parka w reżyserii Adama Orzechowskiego. 23 lipca serdecznie zapraszamy na Scenę Kameralną na polską prapremierę NIEPOKOJU Iwana Wyrypajewa w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego z Dorotą Kolak w roli głównej.

W maju, w czerwcu i w lipcu zagramy dla Państwa także SEKS DLA OPORNYCH, ŚMIERĆ KOMIWOJAŻERA, SZTUKĘ, EMIGRANTKI, spektakl INTELIGENCI, ŚMIERĆ IWANA ILJICZA, NORĘ, ZACZAROWANĄ KRÓLEWNĘ, PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA, spektakl NIEZWYCIĘŻONY, LILLĘ WENEDĘ, RESET, ŻABUSIĘ i LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.

Szczegółowy repertuar na sierpień ogłosimy niebawem, ale już teraz możemy zdradzić, że w tym czasie odbędzie się premiera AWANTURY W CHIOGGI Carlo Goldoniego w reżyserii Pawła Aignera!

Spotkajmy się ponownie w Teatrze. Bądźmy razem. Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!

Zapraszamy Państwa do zakupu biletów w naszej gdańskiej kasie biletowej czynnej od poniedziałku do piątku od 12.00 do 19.00 oraz w sobotę i niedzielę od 14.00 do 19.00. Kasa biletowa w Sopocie zostanie otwarta po trwającym obecnie remoncie. Zapraszamy również do zakupów online na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl

Jednocześnie informujemy, że widownia na wszystkie spektakle Teatru Wybrzeże zostaje zmniejszona do 50%, a ich prezentacja odbywa się przy zachowaniu sanitarnego regulaminu wprowadzonego na czas epidemii.

Link do repertuaru - https://www.teatrwybrzeze.pl/repertuar/

Źródło:

Materiał nadesłany