EN

2.12.2020, 13:34 Wersja do druku

Gdańsk. Teatr Wybrzeże zaprasza na lekcje teatralne online

Teatr Wybrzeże zaprasza szkoły i wszelkie grupy zorganizowane do skorzystania z oferty warsztatów online. Zajęcia mogą odbyć się na platformie ZOOM Teatru Wybrzeże lub na platformie wybranej przez uczestników np. w ramach szkolnych zajęć (nauczyciel zaprasza prowadzącą, która uczestniczy na lekcji jako gość). Termin warsztatów każdorazowo dostosowywany jest do potrzeb grupy. Zajęcia poprowadzi Weronika Łucyk, specjalistka ds. edukacji.

fot. mat. teatru

Rozpisz się!

Zapraszamy na warsztat kreatywnego pisania. Będziemy pisać inspirując się słowem, obrazem i dźwiękiem. Sprawdzimy, które metody są najlepszym sposobem na pobudzenie wyobraźni, pokonanie kryzysu twórczego czy generowanie nowych pomysłów.

Czas trwania zajęć: 90 minut.

Zajęcia przeznaczone dla uczniów od 10 roku życia.

Innym Okiem

W trakcie zajęć uczniowie mają za zadanie przyjrzeć się wspólnie wybranej przestrzeni i opisać ją z innej niż własna perspektywy - każdy będzie tworzył tekst z punktu widzenia wylosowanego przez siebie narratora. Uczniowie będą mogli rozwinąć umiejętności z zakresu kreatywnego pisania, a także sprawdzić, co zmienia się w sposobie opowiadania w zależności od tego, kto opowiada. Na potrzeby tego scenariusza przykładową przestrzenią jest galeria handlowa.

Czas trwania zajęć: 90 minut.

Zajęcia przeznaczone dla uczniów od 12 roku życia.

Koszt udziału w warsztatach wynosi 5 zł od osoby. Płatności należy dokonać po zakończeniu zajęć. Z opłaty będą zwolnieniu uczestnicy, którzy z przyczyn technicznych nie mogli w pełni skorzystać z warsztatów.

Zapisy: [email protected]

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne