EN

26.09.2020, 10:31 Wersja do druku

Gdańsk. Pomorskie Sztormy. Wkrótce poznamy laureatów

fot. Michał Szlaga

Nie 24 marca, jak wstępnie planowaliśmy, ale 30 września odbędzie się uroczystość ogłoszenia laureatów plebiscytu Pomorskie Sztormy. Od godz. 14 zapraszamy do oglądania relacji na żywo w naszym serwisie internetowym trojmiasto.wyborcza.pl.

Odwoływane spektakle, festiwale, zawieszone rozgrywki sportowe. Zamknięte kina, restauracje, szkoły, teatry. Tak wyglądała codzienność pierwszej połowy 2020 r. Koronawirus wywołał sztorm, który przetoczył się przez wszystkie aspekty naszego życia. W tej sytuacji jedyną decyzją, jaką mogliśmy podjąć, było odwołanie gali Pomorskich Sztormów, która miała się odbyć 24 marca w Operze Bałtyckiej. Na szczęście udało nam się do końca przeprowadzić głosowanie i wyłonić laureatów. Mimo pandemicznych okoliczności otrzymaliśmy ponad 9 tysięcy głosów! Teraz przyszedł czas, by wreszcie upublicznić wyniki.

Walka z pandemią wciąż trwa, dlatego w tym roku nie będziemy organizować wieczornej gali z udziałem kilkuset osób. Laureatów nagrodzimy podczas uroczystości ogłoszenia laureatów Pomorskich Sztormów w najbliższą środę, 30 września ,o godz. 14. Ceremonia odbędzie się w Bibliotece Europejskiego Centrum Solidarnośc, oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Transmisję na żywo przeprowadzimy na naszym portalu www.trojmiasto.wyborcza.pl oraz profilu na Facebooku dostępnym pod adresem www.fb.com/WyborczaTrojmiasto.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Pomorskie Sztormy. Czas na ogłoszenie laureatów

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Trójmiasto” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Wątki tematyczne