EN
28.08.2020, 08:23 Wersja do druku

Chorzów. Rozśpiewany finał Chorzowskiego Teatru Ogrodowego

Inne aktualności

 W piątkowy wieczór, 28 sierpnia, muzyczny finał 14. edycji Chorzowskiego Teatru Ogrodowego. Na scenie - Joanna Kołaczkowska. 

„Muzyki potrzebuję jak powietrza, jak wiatru, który przegania… chcę, by jego powiew mnie porywał, unosił na barana, a potem grzecznie zanosił do domu. Chcę, by piosenki mną poniewierały i wyrywały mi włosy. Marzeniem moim jest stworzenie takich piosenek, które będą żyły i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos” – mówi o swej aktywności Joanna Kołaczkowska.

artystce, znanej z kabaretów Potem i Hrabi, towarzyszyć będzie dwóch muzyków.

Recital odbędzie się w Chorzowskim Centrum Kultury i jest on jednocześnie inauguracją cyklu „Piosenki z tekstem" w ChCK-u. Początek o godz. 20. Bilety: 75 zł (dostępne w kasie ChCK).

Tego samego wieczoru – w ramach festiwalu – miał się także odbyć (w Sztygarce) pokaz spektaklu „Miłość i polityka" z Teatru Korez. Odbędzie się jednak w innym, późniejszym terminie.

Mat. organizatora

Tytuł oryginalny

Rozśpiewany finał Chorzowskiego Teatru Ogrodowego. Recital Joanny Kołaczkowskiej

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Katowice” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.