EN

9.07.2021, 09:37 Wersja do druku

Busko Zdrój. Justyna Steczkowska i Duo Landini - Amato na Festiwalu Muzycznym im. Krystyny Jamroz

Justyna Steczkowska zaśpiewa największe przeboje w tężni

Swoje największe hity w Busku-Zdroju zaśpiewa znakomita wokalistka Justyna Steczkowska. Koncert odbędzie się w sobotę. 10 lipca o godzinie 20 w tężni. Gwiazdę zapowie znany konferansjer Mateusz Szymkowiak.

Justyna Steczkowska to artystka nietuzinkowa i wszechstronnie uzdolniona, która do tej pory dała się poznać jako wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka, autorka tekstów, aktorka oraz fotograf. Jest jedną z niewielu polskich wokalistek, która może pochwalić się czterooktawową skalą głosu.

Dzięki niesamowitemu talentowi zdobyła ogromne uznanie w branży muzycznej, a miliony Polaków pokochały ją za twórczość, charyzmę i niepowtarzalny styl.

Przełomowym momentem w karierze Justyny był występ w „Szansie na sukces", podczas którego brawurowo wykonała przebój zespołu Manaam „Boskie Buenos". Nagrodą był udział w koncercie Debiuty w Opolu, który przyniósł jej Grand Prix - Nagrodę imienia Anny Jantar. Te sukcesy sprawiły, że Steczkowska reprezentowała Polskę na Eurowizji - konkurs odbył się w Dublinie w 1995 roku. Piosenkarka jest laureatką wielu wyróżnień i nagród muzycznych, w tym między innymi: 6 Fryderyków, 2 Wiktorów, Róży Gali oraz Bursztynowego Słowika. Wokalistka ma w dorobku artystycznym 16 studyjnych albumów, 300 piosenek, około 40 teledysków oraz kilka tysięcy zagranych koncertów. Pojawiła się również na ponad 100 okładkach gazet.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Imienia Krystyny Jamroz

Źródło:

Echo Dnia Nr 139/ 18-06-21

Autor:

Anna Bilska

Data publikacji oryginału:

18.06.2021