Dziesięć dni, kilkadziesiąt koncertów i kawiarniane spotkania z artystami – to tylko niektóre atrakcje, jakie będą czekać na miłośników muzyki podczas XXXII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz odbywającego się w Busku–Zdroju. Pisze Daniel Czwartosz w portalu Radia Kielce.