26.02.2021, 11:04 Wersja do druku

Brodnica. "Najlepsze przyjaciółki" z Torunia w BCK. Wejściówki rozeszły się w dwie godziny

Wczoraj wieczorem pojawiła się informacja, dziś od rana dostępne były wejściówki, wszystkie się rozeszły ekspresowo. Były darmowe, ale w czasie pandemii obowiązuje limit wolnych miejsc. Do muzycznej atrakcji zostało jeszcze kilka dni, ale nie ma żadnej pewności, że rząd do tego czasu w ramach obostrzeń nie zakaże takich imprez.

Z okazji Dnia Kobiet Brodnicki Dom Kultury zaprasza na pierwszy spektakl po pandemicznej przerwie. Ostatni raz na początku października można było obejrzeć w BDK spektakl z piosenkami Grechuty w roli głównej. Teraz 8 marca o godz. 18 w sali widowiskowej zaprezentować się ma Teatr Muzyczny z Torunia ze spektaklem pt. „Najlepsze przyjaciółki”. To tragikomedia izraelskiej dramatopisarki Anat Gov o kobiecej przyjaźni, miłości. Przedstawienie opatrzone jest licznymi piosenkami.

Wstęp jest bezpłatny, ale ze względu na pandemiczne limity obowiązują wejściówki. Informacja pojawiła się wczoraj wieczorem, wejściówki można było odbierać dziś od rana. Już ich nie ma.

– W obecnej sytuacji planowanie na dłuższą metę nie ma wielkiego sensu. Ale obecnie jeszcze można organizować takie widowiska, więc zakładamy, że dojdzie do skutku, że nie będzie nowych obostrzeń. Darmowe wejściówki już się rozeszły – poinformowała w czwartek przed południem dyrektor Brodnickiego Domu Kultury Małgorzata Miętkiewicz.

Widzowie są zobowiązani do dezynfekcji rąk i zasłaniania twarzy maseczką przez cały czas trwania spektaklu. Widownia może być wypełniona w połowie.

Tytuł oryginalny

Takiej atrakcji przez pandemię już dawno nie było. Wejściówki rozeszły się w dwie godziny

Źródło:

Gazeta Wyborcza - Toruń online
czasbrodnicy.pl
Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Wątki tematyczne