EN

13.08.2021, 12:36 Wersja do druku

Białystok. Teatr Dramatyczny bada opinie widzów

Inne aktualności

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku intensywnie przygotowuje się do nowego sezonu artystycznego, który będzie wypełniony teatralnymi hitami. W oczekiwaniu na nowe przedstawienia i wydarzenia, instytucja zwraca się do widzów z prośbą o podzielenie się opiniami na temat dotychczasowej działalności.

Ostatni sezon 2020/2021 był trudny i wymagający, ale widzowie wykazali się empatią, zrozumieniem oraz wsparciem. Teatr nie zwalnia tempa i mimo remontu będzie prowadził swoją działalność. Aby wciąż ulepszać swoje funkcjonowanie, instytucja pragnie dowiedzieć się jak jej odbiorcy oceniają funkcjonowanie placówki oraz jej ofertę artystyczną.

– Teatr jest tworzony przez ludzi i dla ludzi, dlatego zależy nam na poznaniu opinii widzów. Co roku zwracamy się do naszych odbiorców z prośbą o ocenę minionego sezonu artystycznego. Zebrane i poddane analizie dane stanowią niezwykle cenne źródło wiedzy. Dzięki pozyskanym opiniom możemy udoskonalać naszą działalność i kształtować ofertę instytucji tak, aby była atrakcyjna dla jak najszerszego grona odbiorców – mówi dr Martyna Faustyna Zaniewska, Zasępca Dyrektora Teatru Dramatycznego.

Teatr Dramatyczny zaprasza chętnych do wzięcia udziału w badaniu online. Zgromadzone informacje umożliwią sukcesywną poprawę działalności teatru. Każdy widz, który anonimowo chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania teatru, może to zrobić poprzez wypełnienie krótkiego kwestionariusza: https://bit.ly/3fWod85.

Źródło:

Materiał nadesłany