EN

9.09.2020, 13:21 Wersja do druku

Białystok. Kierunek Wschód. Można już odbierać wejściówki

20 września w Białymstoku rozpocznie się festiwal „Kierunek Wschód". Tegoroczna, czwarta edycja - ze względu na trwający stan epidemii - będzie inna od pozostałych.

Na scenie Teatru Dramatycznego wystąpią teatry z Polski. W Internecie będzie można obejrzeć nagrania spektakli teatrów z Armenii, Biatorusi, Gruzji. Litwy oraz Ukrainy. Tegoroczna edycja przeglądu odbędzie się od 20 września do 2 października.

- W tym roku będziemy gościć w Białymstoku zespoły z Polski: z Tarnowa i Rzeszowa, które zaprezentują swoje najnowsze przedstawienia. Ponadto zachęcamy widzów do obejrzenia przedstawień naszych lokalnych artystów. Mam nadzieję, że podobnie jak w poprzednich latach „Kierunek Wschód" będzie cieszył się zainteresowaniem widzów. Serdecznie zapraszamy na festiwalowe wydarzenia i spotkania z twórcami - mówi Piotr Półtorak, dyrektor Teatru Dramatycznego.

Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny. Wejściówki na spektakle, które będą grane na scenach Teatru Dramatycznego dostępne są w kasie teatru od wtorku (8 września). Jedna osoba może otrzymać dwie wejściówki na dany spektakl.


Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Kierunek Wschód. Można już odbierać wejściówki

Źródło:

„Kurier Poranny” nr 176

Autor:

(DOR)