EN

18.06.2020, 15:33 Wersja do druku

Lublin. Teatr Andersena zagra na koniec sezonu

fot. Przemysław Bator

Teatr Andersena otwiera się dla widzów w ostatni weekend czerwca i zaprasza na spektakl "Tymoteusz i Psiuńcio" na podstawie dramatu Jana Wilkowskiego w reżyserii Arkadiusza Klucznika.

Teatralne opowieści Jana Wilkowskiego o misiu Tymoteuszu to klasyka polskiej dramaturgii dla teatru dla dzieci. Tym razem Tymoteusz postanawia mieć przyjaciela Psiuńcia, wbrew woli Taty. A co z tego wyniknie? Tymoteusza, niesfornego miśka, który ciekawy świata, stale pakuje się w tarapaty nie musimy specjalnie przedstawiać. Lubelska widownia miała okazję poznać naszego niedźwiedzia i jego tatę w spektaklu "Tymoteusz wśród ptaków" i "Tymoteusz i łobuziaki" w reżyserii Arkadiusza Klucznika, które emitowaliśmy niedawno w ramach Teatroteki Andersena.

Premiera spektaklu odbyła się 15 września 2012

 ***

Bilety w cenie 35 zł/ osoba można kupować w serwisie Bilety24 bilety24.pl  lub w kasie teatru. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 12:00.

Zanim dokonają Państwo zakupu biletu prosimy zapoznać się z Zasadami bezpieczeństwa https://teatrandersena.pl/zasady-rezimu-sanitarnego/Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

18.06.2020

Wątki tematyczne