EN

9.07.2021, 09:20 Wersja do druku

Zielona Góra. Bajka "Strażak Sam" na deskach Lubuskiego Teatru

W sobotę 17 lipca o godz. 10.00, 12.30 i 15.00 odbędą się pokazy spektaklu "Strażak Sam" w Lubuskim Teatrze w Zielonej Górze.

Widzów w każdym wieku zapraszamy na premierowy, wspaniały muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki, która bawi i cieszy dzieci od ponad 30 lat!

Strażak Sam zaprasza dzieci na Dzień Otwarty Straży Pożarnej, gdzie dowiemy się jak wygląda praca strażaka, jak ugasić pożar i zostać bohaterem. Tymczasem do miasteczka Pontypandy przyjeżdża cyrk! Tak zaczyna się wielka teatralna przygoda ze Strażakiem Samem i jego drużyna! Na scenie zobaczymy wszystkie najważniejsze postacie z bajki w pełnowymiarowych kostiumach: Komendanta Steela, Penny, Elvisa oraz niesfornego Normana. Nie zabraknie oczywiście Jupitera, najsłynniejszego wozu strażackiego.

Spektakl to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów, znanych z serialu i wspólnie z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, zapewniają intensywne przeżycia i angażują małych widzów do aktywnego udziału w spektaklu. Dzieci bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić oraz jak mu zapobiegać.

Spektakl jest polską wersją międzynarodowego przeboju teatralnego, który w ciągu 4 lat zobaczyło ponad 250 tys. widzów w całej Europie. Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Strażak Sam ratuje cyrk.

Bilety można kupić tutaj.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne