EN

6.10.2020, 15:37 Wersja do druku

Zielona Góra. Andrzej Seweryn z monodramem i książką u Norwida

fot. Wojciech Kiczek

W ile postaci wcieli się Andrzej Seweryn w spektaklu „Wokół Szekspira"? Odpowiedź już jutro w ramach postscriptum 6. Kozzi Film Festiwalu pod patronatem GL.

Już jutro o 18.00 kolejne wydarzenie w ramach Post Scriptum 6. Kozzi Film Festiwalu (festiwal oficjalnie trwał od 10 do 13 września).
Tym razem Biblioteka Norwida zaprasza na monodram w wykonaniu wybitnego aktora i reżysera, dyrektora Teatru Polskiego w Warszawie, Andrzeja Seweryna.

W monodramie „Wokół Szekspira" wybitny aktor opowiada o świecie Szekspira w interaktywnym dialogu z widzem. Pokazuje człowieka w chwilach triumfu, zwątpienia i klęski. Rozmawia o ludzkich słabościach i o sile marzeń.

Najpiękniejsze fragmenty arcydzieł Williama Szekspira -„Hamleta", „Makbeta", „Romea i Julii", „Henryka V", „Burzy", „Ryszarda El", „Sonetów" i wielu innych - układają się w fascynującą opowieść o rozmaitych doświadczeniach i stanach emocjonalnych człowieka - czytamy o spektaklu.
Jutrzejsze spotkanie w Bibliotece Norwida składa się z dwóch odrębnych części. 018.00 będzie spektakl „Wokół Szekspira" w wykonaniu Andrzeja Seweryna (obowiązują bilety w cenie 80 zł, dostępne naabilet.pl).

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Andrzej Seweryn wystąpi na 6. Kozzi Film Festiwalu

Źródło:

Gazeta Lubuska nr 234