Ogólnopolskie Konfrontacje Teatrów Młodzieżowych XXX edycja

Ogólnopolskie Konfrontacje Teatrów Młodzieżowych XXX edycja (od 19.04.2012 do 22.04.2012)

Organizator

Wydział Kultury Urzędu Miasta Łodzi, Centrum Kultury Młodych. Centrum Kultury Teatralnej

ul. Lokatorska 13, 93-021 Łódź

CZWARTEK 19.04.12

9.00 Happening teatralny w wykonaniu Teatru "Rebelia" i oficjalne otwarcie Konfrontacji z udziałem zaproszonych gości
10.00 - 15.00 spektakle konkursowe i omówienia Jury
10.00 - 10.30 Teatr "Pigwa" z ZSP Nr 19 w Łodzi
11.00 - 11.30 Teatr "Blask" z ZSP Nr 5 w Łodzi
12.00 - 12.30 Teatr "Grupa teatralna z XIII LO" w Łodzi
13.00 - 13.30 Teatr "Maniek" z MDK w Zgierzu
14.00 - 14.30 Teatr "Rebelia" z CKM w Łodzi
15.00 - 16.00 przerwa
16.00 - 19.00 spektakle konkursowe i omówienia Jury
16.00 - 16.30 Teatr "Ostatnie miejsce" z XXI LO w Łodzi
17.00 - 17.30 Teatr "Samowolka" z VI LO w Łodzi
21.00 Koncert Zespołu Blue Cafe

PIĄTEK 20.04.12

9.30 Happening teatralny w wykonaniu Teatru "Rebelia" (powtórzenie z poprzedniego dnia)
10.00 - 15.00 spektakle konkursowe i omówienia Jury
10.00 - 10.30 Teatr Pulp Art z Rawy Mazowieckiej
11.00 - 11.30 Pracownia Artystyczna TOMOFFAN z ZPWP w Tomaszowie Maz.
12.00 - 12.30 Teatr "Dziewiątka" z ZSP w Lubaniu
13.00 - 13.30 "Grupa pod wiszącym kotem" z VII LO z Częstochowy
14.00 - 14.30 Grupa teatralna "Ekstrakt" GOKSiT w Sokolnikach
15.00 - 16.00 przerwa
16.00 - 19.00 spektakle konkursowe i omówienia Jury
16.00 - 16.30 Teatr "itd" z RCKP w Krośnie
17.00 - 17.30 Teatr "Szafa" z SAK ze Zgorzelca/Lubania
20.00 KonfronTAŃCE

SOBOTA 21.04.12

10.00 - 15.00 spektakle konkursowe i omówienia Jury
10.00 - 10.30 Teatr "Amulet" z WOAK w Białymstoku
11.00 - 11.30 Teatr "Respirator"z MOK w Piotrkowie Trybunalskim
12.00 - 12.30 Teatr "Kokon" z MOK w Olsztynie
13.00 - 13.30 Teatr "Trzcina" z II LO w Tomaszowie Maz.
14.00 - 14.30 Teatr "Studio TM" ze Skarżyska Kamiennej
15.00 - 16.00 przerwa
16.00 - 16.30 Teatr 19:99 z III LO w Lublinie
17.00 - 17.30 Teatr "Gambit"z MOK w Piotrkowie Trybunalskim
20.00 koncert Izy Lach

NIEDZIELA 22.04.12

10.00 warsztaty teatralne

11.30 spektakl Teatru "DZIWADŁO" A. Majewskiego

12.00 Happening podgrzewający nastrój przed ogłoszeniem werdyktu - Teatr "Rebelia"

12.30 Ogłoszenie werdyktu i rozdanie nagród



Konfrontacjom towarzyszą wystawy fotogramów "Komeda - Polański" z Muzeum Kinematografii w Łodzi oraz wystawa retrospektywna Aleksandry Michalskiej - Olszewskiej

Archiwum