EN
Polkowickie Dni Teatru

Polkowickie Dni Teatru "Oblicza Teatru" XXI edycja (od 4.03.2019 do 21.03.2019)

Organizator

Polkowickie Centrum Animacji

ul. Skalników 4, 59-101 Polkowice

4 marca, godz. 17.00 i 20:00, Aula MROŻONA PAPUGA bilety: 70/80 zł
Jedno małe oszustwo doprowadza do kuriozalnej imprezy urodzinowej, podczas której główna bohaterka musi przekonać własne dzieci, że oślepła! A wszystko to dla kilku dodatkowych złotych na emeryturze... Słodko-gorzka komedia Teatru Korez na pewno rozbawi Was do łez.
--

5 marca, godz. 19:00, Kino KOLEGA MELA GIBSONA bilety: 40/50 zł
Wielokrotnie nagradzany spektakl Teatru Korez z Katowic, tym razem z autorskim tekstem Tomasza Jachimka. Aktor jednej roli, który spada z piedestału, przedstawia blaski, cienie i apogeum swojej sławy na komisariacie. Cięty język i bezkarne drwiny - tego możecie oczekiwać po "Koledze Mela Gibsona".

--
6 marca, godz. 19:00, Aula
DROGA ŚLISKA OD TRAW. JAK TO DIABEŁ WSIĄ SIĘ PRZESZEDŁ bilety: 60/70 zł
Balansująca na granicy nierealności ballada o ludziach, w których budzi się zło - i którzy stają się jego ofiarami. Mroczna, gęsta emocjonalnie opowieść, dziejąca się na wsi, gdzie wszyscy mają dwie twarze. Mocna propozycja od Teatru im. Heleny Modrzejewskiej z Legnicy.

--
8 marca, godz. 19:00, Aula SAMOTNY ZACHÓD bilety: 60/70 zł
Spektakl okraszony humorem rodem z filmów Tarantino, ma też w sobie wiele z klimatu serialu "Twin Peaks". Teatr Lubuski z Zielonej Góry przedstawi historię i nienawiść dwóch braci, błąkających się wśród irlandzkich przestrzeni.
--
11 marca, godz. 18:00, Aula
ZAHIPNOTYZUJ MNIE. PIOSENKI ZYGMUNTA KONIECZNEGO bilety: 60/70 zł
Pierwsza muzyczna propozycja w tegorocznym repertuarze w wykonaniu Teatru Ludowego z Krakowa. Muzyczno-plastyczny spektakl oparty na twórczości jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów piosenek, muzyki teatralnej i filmowej. Przed spektaklem odbędzie się uroczysta gala wręczenia Złotych Miedziaków.

--

12 marca, godz. 17.00, Kino SPOTKANIE Z MISTRZEM wejściówki
Wieczór z Patronem Honorowym XXI "Obliczy Teatru" Panią Magdaleną Zawadzką.
--
14 marca, godz. 19:00, Aula Z PIEKŁA DO PIEKŁA bilety: 60/70 zł
Poetycko-muzyczny spektakl poświęcony twórczości Jacka Kaczmarskiego. W tym roku Teatr Polskiego ze Szczecina przybliży nam twórczość barda w formie opowieści o losach ludzi urodzonych w kraju nad Wisłą.
--
17 marca, godz. 17.00 i 20:00, Aula NASZE ŻONY bilety: 70/80 zł
Wojciech Pszoniak, Wojciech Malajkat i Piotr Polk - trio wybitnych aktorów w spektaklu Teatru Syrena o męskiej przyjaźni i problemach z kobietami. Pełna zwrotów akcji, ponadczasowa sztuka.

--
19 marca, godz. 17.00 i 20:00, Aula RYZYKOWNA FORSA bilety: 70/80 zł
W tym roku nie mogło również zabraknąć krakowskiego Teatru Bagatela z kolejną genialną komedią. Tym razem poznamy Erica, który żyje na koszt opieki społecznej. Co się jednak stanie, gdy nagle postanowi odwiedzić go urzędowa kontrola? Zobaczcie sami.
--
21 marca, godz. 20:00, Aula MIŁOŚĆ OD OSTATNIEGO WEJRZENIA bilety: 70/80 zł
Na zakończenie Festiwalu Teatr Dramatyczny z Warszawy przedstawi opowieść o miłości, nienawiści, poniżaniu i zemście. Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych, o kobiecie i małżeństwie w ciągłym stanie wojny.

Więcej informacji: www.pca.pl i www.obliczateatru.pl Kontakt w sprawie biletów i rezerwacji: 76 746 88 14

Archiwum