EN
Międzynarodowy Festiwal Sztuk Performatywnych Rozdroże XVIII edycja

Międzynarodowy Festiwal Sztuk Performatywnych Rozdroże XVIII edycja (od 24.10.2011 do 09.11.2011)

Organizator

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

ul. Jazdów 2, 00-467 Warszawa

24 paździenika w godz. 12.00 - 15.00 w sali widowiskowej Laboratorium CSW Zamku Ujazdowskiego odbędą się warsztaty dla tancerzy i choreografów prowadzone przez włoskiego choreografa Virgilio Sieniego.
Tego samego dnia o godz. 18.00 w sali widowiskowej Laboratorium CSW Zamku Ujazdowskiego odbędzie się prelekcja/spotkanie Virgilio Sieniego z publicznością.

25 października o godz. 19.00 w Teatrze "Studio" zespół "Compagnia Virgilio Sieni" z Florencji pokaże spektakl taneczno-plastyczny pt. "Tristi Tropici". Po pokazie spektaklu w Teatrze "Studio" odbędzie się spotkanie artystów z widzami.

29 i 30 października o godz. 19.00 w sali widowiskowej Laboratorium CSW Zamku Ujazdowskiego teatr "mufmi" z Warszawy prowadzony przez choreografkę i tancerkę Annę Piotrowską dwukrotnie zaprezentuje spektakl pt. "Fall(ing) Ceil(ing)". Po pierwszym pokazie spektaklu odbędzie się spotkanie artystów z widzami.

4 listopada o godz. 19.00 w sali KINO.LAB CSW Zamku Ujazdowskiego odbędzie się premiera filmu pt. "InSide" nakręconego z udziałem tancerki Aleksandry Borys, w reżyserii Anny Zuzanny Błaszczyk. Choreografię do filmu stworzyła Renata Piotrowska. Po pokazie w/w filmu odbędzie się spotkanie jego twórców z widzami. Ponadto przewidziana jest projekcja video-dance pt. "Kyo" autorstwa włoskich artystów Cateriny Genty i Marco Schiavoniego.

5 listopada o godz. 17.00 i 20.00 w sali widowiskowej Laboratorium CSW Zamku Ujazdowskiego aktorka i choreografka Renata Piotrowska dwukrotnie zaprezentuje spektakl/instalację pt. "Unknown. Seans" z udziałem tancerki Joanny Leśnierowskiej. Po pierwszym pokazie spektaklu odbędzie się spotkanie jego twórców z widzami.

8 listopada o godz. 18.00 w sali KINO.LAB CSW Zamku Ujazdowskiego odbędzie się prelekcja / spotkanie włoskiej tancerki i choreografki Paoli Bianchi z publicznością.

9 listopada o godz. 19.00 w sali widowiskowej Laboratorium CSW Zamku Ujazdowskiego tancerka i choreografka Paola Bianchi z Rimini zaprezentuje spektakl taneczno - plastyczny pt. "Duplica". Po pokazie spektaklu odbędzie się spotkanie artystki z widzami.

Archiwum