inny Festiwal Teatrów Młodzieżowych XII edycja

inny Festiwal Teatrów Młodzieżowych XII edycja (od 20.10.2016 do 22.10.2016)

1 2 I N N Y
P R O G R A M 2016


20 PAŹDZIERNIKA 2016 /CZWARTEK/
13.00 - Otwarcie festiwalu i PREZENTACJA KONKURSOWA
"JUWENILIA - CZYLI JAK SKOŃCZYĆ W PIĘKNYM SZALEŃSTWIE"
Teatr PLASTER Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu
reżyseria: Paweł Sroka
15.00-19.00 - PREZENTACJE KONKURSOWE
"TOPOLA" - wg poezji T. Szewczenko /cienie/
Teatr ZACZAROWANA SZKATUŁKA - Pałac Młodzieży we Lwowie /Ukraina/
reżyseria: Olena Milewska
"Dziób w dziób" - Malina Prześluga i zespół
Teatr UŚMIECH I - MDK im. H. Stadnickiej w Radomiu
reżyseria: Małgorzata Zarychta-Młynarczyk
"TRENING" - scenariusz zespół
Teatr KAPRYS M "Reszta Świata" - Dom Kultury w Łapach
reżyseria: Radosław Zaremba
"SZAFA" /teatr cieni/
Teatr NERO - GOK Trawniki
reżyseria i pomysł: Arkadiusz Jurek
"I NIC" - wg G. Sławińskiego
Teatr SCENA 05 - MDK Radom
reżyseria: Monika Żurek
20.30 - "LETNI DZIEŃ" - wg S. Mrożka
Teatr BWA w Sanoku

***
21 PAŹDZIERNIKA 2016 /PIĄTEK/
10.00-12.00 - FORUM INNE teatralne po 1 dniu
12.00-14.00 - PREZENTACJE KONKURSOWE
"PASS" /teatr ruchu/
Teatr ERGO - Gorlickie Centrum Kultury
reżyseria: Jakub Kruczek
"CZY WOJNA JEST DLA DZIEWCZYN?" - wg Pawła Beresewicza /monodram/
Teatr Małych Form SYLABA - Bialskie Centrum Kultury
reżyseria: Roman Usuński i Klaudiusz Hasiuk
"BŁĄD" - spektakl autorski
Teatr NOTOCO - Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
reżyseria: Monika Nitkiewicz

15.00-19.00 - PREZENTACJE KONKURSOWE
"INSTRUKCJA OBSŁUGI" - Anatol Wierzchowski
Teatr KOD - Dębnowski Ośrodek Kultury
reżyseria: Anatol Wierzchowski
"WŁĄCZ TELEWIZOR - WYŁĄCZ MOZG" /monodram/
Teatr ZACZAROWANA SZKATUŁKA - Pałac Młodzieży we Lwowie /Ukraina/
reżyseria:: Nelli Milewska
"POTRZEBUJĘ, NIE" - spektakl autorski
Teatr UHURU - Gryfiński Dom Kultury
reżyseria: Patryk Kowalczyk
"WNĘTRZE" - Katarzyna Marjasiewicz
Teatr PUK-PUK - MOK Świdnik
reżyseria: Katarzyna Marjasiewicz
20.30- 21.30 - "Manifest" - wg Witkacego
wykonanie - ZIUTA ZAJĄCÓWNA

***
22 PAŹDZIERNIKA 2016 /SOBOTA/
9.00-10.00 - PREZENTACJE KONKURSOWE
"PODGLĄDANIE RODAKÓW, CZYLI NA ZAPUPIU DALEKIM" - Ludwika Jerzego Kerna
Teatr Satyry ZIELONA MRÓWA - Bursa Szkół Artystycznych w Lublinie
reżyseria: Robert Kaczorowski
10.00 - FORUM INNE teatralne po 2 i 3 dniu
12 00- 15 00 - WARSZTATY TEATRALNE
I grupa - Sławek Woźniak
II grupa - Agata Piotrowska-Mastalerz
III grupa - Ziuta Zającówna
IV grupa - Bogdan Słupczyński
17.00 - "FAME - SŁAWA" - musical /2,5 godziny/
Akademia Aktorska ARTYSTA w Rzeszowie

ZAKOŃCZENIE FESTIWALU
ogłoszenie werdyktów Komisji Artystycznej i Nagrody Publiczności
wręczenie nagród

Archiwum