Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej i Sztuk Wizualnych

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej i Sztuk Wizualnych "Mózg Festival" XI edycja (od 23.10.2015 do 14.11.2015)

Organizator

Mózg Foundation

Zamojskiego 20, 03-801 Warszawa

23 października, piątek
godz. 18.00 "Ja nie płaczę - ja się śmieję" Grupa Fluxus - Ann Noël, Eric Andersen, Ben Patterson / pokazy performance + instalacja (do 14.11.2015) / Mała Scena Teatru Powszechnego
godz. 21.00 "The Love And Beauty Seekers" - Jędrzej Łagodziński, Franciszek Pospieszalski, Szymon Gąsiorek - koncert / Mała Scena Teatru Powszechnego
godz. 22.00 Roscoe Mitchell, Jerzy Mazzoll, Sławek Janicki, Qba Janicki - koncert / Mała Scena Teatru Powszechnego
***
28 października, środa
godz. 20.00 Norbert R. Stammberger - koncert / Mózg Powszechny
godz. 20.00 Ula Bugaeva - wernisaż / Mózg Powszechny
***
29 października, czwartek
godz. 20.00 Artur Maćkowiak - koncert / Mózg Powszechny
godz. 21.00 Hania Piosik - koncert / Mózg Powszechny
***
30 października, piątek
godz. 21.00 Arnaud Rivire - koncert / Mózg Powszechny
godz. 22.00 Jacek Sienkiewicz - koncert / Mózg Powszechny
***
31 października, sobota
godz. 21.00 Morihide Sawada - koncert / Mózg Powszechny
godz. 22.00 William Parker - koncert / Mózg Powszechny
***
12 listopada, czwartek
godz. 20.00 Sean Noonan's Brewed Junk - Steven DeBruyn, Jasper Hautekiet, Sean Noonan - koncert / Mała Scena Teatru Powszechnego
godz. 21.00 Hadron - Marino Pliakas ller - koncert / Mała Scena Teatru Powszechnego
godz. 22.00 Alameda 5 - Kuba Ziołek, Jacek Buhl, Rafał Iwański, Łukasz Jędrzejczak, Mikołaj Zieliński - koncert / Mała Scena Teatru Powszechnego
godz. 23.30 The Jist / Mózg Powszechny
godz. 00.30 Owls Are Not - Piotr Cichocki, Marcin Suliński / VJ PATHFINDER - koncert / Mózg Powszechny
***
13 października, piątek
godz. 20.00 Szabolcs Esztényi - koncert / Mała Scena Teatru Powszechnego
godz. 21.00 NOMAD-X
Franziska Baumann, Claudia Brieske, Christoph Baumann - performance multimedialny / Mała Scena Teatru Powszechnego
godz. 22.00 Stian Westerhus - koncert / Mała Scena Teatru Powszechnego
godz. 00.00 NOISEZONE - Sebastian Smolyn, Artur Smolyn, Daniel Buess - koncert / Mózg Powszechny
***
14 października, sobota
godz. 20.00 TO-EN - performance "Miód" / Mała Scena Teatru Powszechnego
godz. 21.00 Luo Chao-Yun - koncert / Mała Scena Teatru Powszechnego
godz. 22.00 Jan Jelinek & Masayoshi Fujita
- koncert / Mała Scena Teatru Powszechnego
godz. 23.00 Kondensator przepływu - Chmara & Qba Janicki - koncert / Mała Scena Teatru Powszechnego
godz. 00.00 Zion Train Sound System - Neil Perch & Fitta Warri - koncert
***
Wydarzenia towarzyszące:
9-10 listopada, poniedziałek - wtorek
godz. 17:00-20:00 Yuko Kawamoto - warsztaty tańca butoh / Mózg Powszechny

11 listopada, środa
godz. 20:00 Yuko Kawamoto - performance butoh / Mózg Powszechny
godz. 21:00 Katarzyna Pastuszak, Joanna Duda - "Yameru maihime_prolog" / Mózg Powszechny

12 listopada, czwartek
godz. 1:30 DJ Leszek - afterparty / Mózg Powszechny

14 listopada, sobota
godz. 16:00 Luo Chao-Yun, "Traditional Pipa, Contemporary Pipa, Future Pipa" - warsztaty / Mózg Powszechny

Archiwum