EN
19.08.2022, 15:14 Wersja do druku

Wrocław. „Rubinowe gody” w Komedii, BuskerBus w przestrzeni miasta

Od piątku do niedzieli w Teatrze Komedia będzie można zobaczyć spektakl „Rubinowe gody" w reż. Wojciecha Dąbrowskiego. W weekend również kolejne wydarzenia w ramach Festiwal Sztuki Ulicznej BuskerBus.

"Rubinowe gody" w Teatrze Komedia

"Rubinowe gody" Krzysztofa Kędziory to opowieść o małżeństwie, miłości i zmieniającym się świecie, polityce i politykach. Grażyna i Marian obchodzą 40. rocznicę małżeństwa, ona jest pełna werwy i chęci poznania nowości, on woli gazetę, piwko, telewizor. Córka funduje im weekend w luksusowym hotelu. Sztukę wyreżyserował Wojciech Dąbrowski. Piątek-niedziela, godz. 19, bilety 80-95 zł.

pl. Teatralny 4.

***

Festiwal BuskerBus

Festiwal Sztuki Ulicznej BuskerBus to interdyscyplinarne, międzynarodowe wydarzenie, podczas którego oklaskiwać można performerów, cyrkowców, muzyków, magików, kuglarzy, akrobatów, aktorów i tancerzy. W programie są propozycje, które nie były jeszcze prezentowane na festiwalu. Oglądać je będziemy na rynku niedaleko Pizzy Hut, fontanny, budynku banku Santander, pomnika Fredry i Pręgierza. Sobotnie i niedzielne pokazy startują o godz. 13, potrwają do godz. 21.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Noc Literatury, koncerty, klocki Lego i oryginalne jedzenie [WEEKEND WE WROCŁAWIU]

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Wrocław” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Rafał Zieliński

Data publikacji oryginału:

18.08.2022

Wątki tematyczne