EN

30.11.2020, 08:50 Wersja do druku

Wrocław. Mikołajkowy spektakl online

 Początek grudnia we Wrocławskim Teatrze Lalek zwykle był gorący, i to niezależnie od aury. Z foyer i Dużej Sceny do wszystkich pięter teatru dochodził gwar i śmiech widowni naszych mikołajkowych spektakli. Teatr zamknięty w grudniu to dla nas duże wyzwanie. Nie chcemy jednak zostawiać Was samych, dlatego specjalnie na ten magiczny czas przygotowaliśmy MIKOŁAJKOWY SPEKTAKL ONLINE.

Zapraszamy dokładnie w Mikołajki!
6.12 o godz. 15:00
https://www.teatrlalek.wroclaw.pl/live

Bez biletów, za to najlepiej z całą rodziną, bo zagramy dla Was CZARODZIEJSKI FLET - przedstawienie, które bawi i wzrusza wszystkich, niezależnie od wieku.

To nie koniec mikołajkowych niespodzianek. Po spektaklu, ok. godz. 16:00, będziecie mogli spotkać się z naszymi aktorami. Rozmowę z obsadą przedstawienia będziemy transmitować na żywo na naszym fanpage'u na Facebooku. W komentarzach pod postem z transmisją będzie można zadawać pytania.

Gorąco zapraszamy!

spektakl obejrzycie tutaj:

https://www.teatrlalek.wroclaw.pl/live

na spotkanie po projekcji zapraszamy tutaj:

https://www.facebook.com/Wroclawski.Teatr.Lalek

CZARODZIEJSKI FLET
we Wrocławskim Teatrze Lalek nie jest operą – to muzyczny spektakl przeznaczony dla dzieci: lekki i zabawny, z szybkim tempem i wieloma odniesieniami do współczesności. Twórcy przedstawienia bawią się zarówno muzyką genialnego kompozytora, jak i operową konwencją. Mozart Marka Zákostelecký'ego nosi conversy i gra na doskonale znanych dzieciom instrumentach: dzwonkach, kontrabasie, perkusji, a nawet butelkach z wodą.

Spektakl jest dla młodego widza doskonałym początkiem przygody z muzyką klasyczną.
Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

30.11.2020

Wątki tematyczne