EN
6.09.2022, 12:25 Wersja do druku

Wrocław. Jest już plakat do „Priscilli, Królowej Pustyni” w Capitolu

Niekonwencjonalny jak bohaterki i bohaterowie musicalu, optymistyczny jak większość przebojów ze spektaklu, kolorowy jak świat drag queens - oto plakat do „Priscilli, Królowej Pustyni”.

fot. proj. Rafał Dominik / mat. teatru

Autorem grafiki jest Rafał Dominik, malarz, rzeźbiarz i rysownik oraz miłośnik popkultury. Twórca obrazów cyfrowych, animowanych filmów, projektuje także aplikacje mobilne, gry komputerowe, ilustruje książki dla dzieci. Typografię opracowała Dorota Dalidowicz, wrocławska graficzka, która zaprojektowała dla nas m.in. plakaty „Blaszanego bębenka” i „Mocka. Czarnej burleski”.

Polska prapremiera musicalu będzie miała miejsce 8 października 2022. Reżyseruje Cezary Tomaszewski, tłumaczeniem i dramaturgią zajął się Konrad Sierzputowski, scenografię i kostiumy zaprojektowała Aleksandra Wasilkowska, choreografką jest Barbara Olech, a reżyserem świateł Jędrzej Jęcikowski.

Bilety w cenie 50-120 można kupić online na teatr-capitol.pl (całą dobę) i w kasie przy ul. Piłsudskiego 67 (czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9-12,  a w soboty i w niedziele, w które gramy, w godz. 12 -19).

Uczestnicy programu Nasz Wrocław mają u nas 20% zniżki, a aktywny Status MAX upoważnia do zakupu biletów z 30% zniżką.

Źródło:

Materiał nadesłany