EN
23.03.2023, 17:24 Wersja do druku

Wrocław. Czytanie „Ciszy” w Pantomimie na Międzynarodowy Dzień Teatru

W Międzynarodowy Dzień Teatru 27 marca sala prób Wrocławskiego Teatru Pantomimy zmieni się w przestrzeń relaksu, spokoju i CISZY, której będziemy słuchać i doświadczać.

mat. teatru

45-minutowe seanse CISZY w technice ASMR odbywać się będą co godzinę, od 17 do 20, a przewodzić im będą performerzy z zespołu WTP w oparciu o lekturę książki „Cisza” autorstwa Małgorzaty Wójcik i Rafała Żaka wydanej przez wydawnictwo PWN.

W naszej pracy z ciszą spotykamy się codziennie. Szukamy tego, co ponad słowami, ponad dźwiękiem. Szukamy rytmu emocji i uczuć. Często muzyka przychodzi później i jest ostatnim z elementów układanki zwanej przedstawieniem. Zanieczyszczenie hałasem jest ogromne, a nasz mózg po prostu potrzebuje ciszy, aby móc podejmować dobre decyzje, mieć czas na interpretacje zdarzeń i słów. Cisza jest nam potrzeba, aby móc się rozwijać. Zapraszamy na czytanie „Ciszy”, czyli seans ASMR na żywo

- tłumaczy Agnieszka Charkot, dyrektorka Teatru.

Wejściówki w cenie 10 zł można nabyć poprzez stronę www.bilety.pantomima.wroc.pl lub w kasie Teatru bezpośrednio przed wydarzeniem.

Źródło:

Materiał nadesłany