EN

29.09.2020, 12:53 Wersja do druku

Wrocław. Capitol znów czyta dzieciom

fot. mat. teatru

Dziś Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania - wyborny moment, żeby powrócić z naszym Czytaniem na Dywanie! Zaczynamy siódmy już sezon czytelniczych spotkań z dziećmi i młodzieżą w Teatrze Muzycznym Capitol.


Wracamy po przerwie wakacyjnej z nowymi lekturami - co tydzień we wtorek o godz. 11 nasze aktorki i aktorzy poczytają dzieciom książki, które wybiera dla nas Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu, Filia nr 44.

W okresie pandemii wtorkowe spotkania czytelnicze z młodymi słuchaczami przeniosły się w przestrzeń wirtualną. Capitolowi artyści nagrywali je w swoich domach. Wszystkie te czytania można oglądać na kanale You Tube Teatru Muzycznego Capitol teatr-capitol.pl/czytanie-na-dywanie, na facebookowym profilu oraz na stronie www teatru.

W tych właśnie miejscach od dziś co wtorek szukać można nowych czytań. Tym razem nagrywamy w różnych miejscach w budynku Capitolu. Nadal nie spotkamy się na żywo z naszymi słuchaczami, ale dzięki temu posłuchać nas można w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Dziś, prosto z VIP Roomu w Capitolu, fragmenty książki „O czym szumią wierzby” Kennetha Grahame'a w wykonaniu Magdy Szczerbowskiej.
Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

29.09.2020

Wątki tematyczne